Viedokļi

“Raivi Zeltītu iepazinu pirms vairāk nekā pieciem gadiem, kad viņš vēl kā vidusskolēns tikko bija iesaistījies Nacionālās apvienības aktivitātēs. Jau tolaik viņu redzēju kā vienu no perspektīvākajiem organizācijas jauniešiem. Šodien varu droši teikt, ka nebiju kļūdījies. Raivis Zeltīts par šiem gadiem ir ļoti audzis un pašlaik jau varu teikt, ka viņš ir erudīts, loģiski domājošs un tālredzīgs politiķis. Raivis nav no tiem, kas skaļā balsī bārsta saukļus. Viņš ir uzticams reāla darba darītājs, turklāt darbs balstīts šim laikam tik svarīgajās tautas un ģimenes vērtībās.”

Raivis Dzintars

“Viņš patstāvīgi mācās un pilnveido sevi. Raivis ir iemācījies uzņemties aizvien lielāku atbildību un sasniegt sevis nospraustos mērķus, ja sākotnēji viņš uzņēmās noorganizēt kādu pasākumu, tad vēlāk jau uzņēmās veidot un vadīt nodaļu, tad šobrīd Raivis vada NA Jaunatnes organizāciju un ir pašvaldības deputāts. Man nav šaubu par Raivja ideoloģisko pārliecību un tāpēc varu droši viņam uzticēties.”

– Jānis Dombrava

“Raivis Zeltīts ir ļoti atbildīgs deputāts ar augstu atbildības sajūtu. Domāju, ka viņš arī savā politiskajā izaugsmē virzīsies uz augstāku atbildības slieksni. Ir saikne ar valdību un Saeimu – šādus cilvēkus ir grūti atrast.”

– Mārupes Domes priekšsēdētājs Mārtiņš Bojārs

Leave a Reply